Hizmetler

Web Sitesi  Tasarımı
Tinati Tasarım kurulduğu günden bu yana hazır web sitesi ve özel tasarımlar geliştirmekte ve farklı sektörlere özel web paketleri hazırlamaya devam etmektedir. Tüm hazır web paketlerinde içerik yönetim sistemi mevcuttur. İçerik yönetim sistemi sayesinde müşteri internet sitesinde değiştirmek istediği resimleri, yazıları, animasyonları ve hatta renkleri kendisi güncelleyebilmektedir. Herkesin rahatça güncelleme yapabileceği, kullanımı oldukça kolay ve estetik içerik yönetim sistemi sayesinde sitenizi devamlı güncel tutabilir, sitenizden kaldırmak istediğiniz bilgileri rahatlıkla silebilir, güncel bilgiler ekleyebilirsiniz. Ayrıca tüm web paketlerinde sınırsız ürün ya da hizmet ekleyebilme imkanı bulunmaktadır. Hazır web sitesi paketlerinin markalaşması için 2013 yılında marka tescili yapılmış olup Bediroğlu marka ismiyle web sitesi paketleri müşterilere sunulmaktadır.

tinati

E-Market

Yazılım

Grafik Tasarım Hizmetleri 
Grafik Tasarım, görsel öğeleri ve yazıyı kullanarak, tanıtımı inceleyen kişiyi etkilemek ve belli bir mesajı hedeflenen kitleye ulaştırmak için oluşturulan bir iletişim sanatıdır. Logo, Kurumsal Kimlik, Afiş, Antetli kağıt, El ilanı, Broşür, Kartvizit, Katalog, Zarf, Ajanda, Takvim vb. ürünler grafik tasarım hizmetleri kapsamına girer. Grafik tasarımın amacı gerek iletişim, gerekse estetik görselliğin kalitesini en üst seviyelere ulaştırmaktır. Grafik tasarımın en önemli kuralı istenilen konuyu eldeki görselleri kullanarak, belirli bir düzen içinde, tam olarak kullanıcıya iletmektir.
Tinati Tasarım, web tasarım hizmetleri haricinde grafik tasarım hizmetleri de verebilmektedir. Bu sayede web sitesi tasarım hizmeti almış olan müşterilerin, grafik tasarım alanında doğabilecek ihtiyaçları da karşılanabilmekte ve müşterilerin tasarım alanındaki tüm ihtiyaçları karşılanabilmektedir

Translate »